ЛФМ Утеплення Вікна та двері Технології Техніка | Ринок Аналітика Новини компаній 
 
 
У межах українсько-польського проєкту "Збереження спiльної культурної спадщини" на Личакiвському цвинтарi цьогорiч реставрують 6 гробiвцi, 3 надгробки та каплицю. Реставрацiйнi роботи виконують спiльно українськi та польськi фахiвцi. Вiдновлення 9 об'єктiв фiнансує Нацiональний iнститут польської культурної спадщини за кордоном "Полонiка", а одного - Фонд родини Дiдушицьких.
Введення будинку в експлуатацію – це важливий етап у будівництві, який означає, що будинок готовий до життя і відповідає всім необхідним нормам і вимогам. Цей процес включає в себе ряд дій і процедур, які забезпечують безпеку, комфорт і функціональність житла для мешканців.
Вибір варильної поверхні для кухні – це важливий крок у створенні побуту для кожного господаря. Цей пристрій є найважливішим для приготування їжі, а тому, важливо підійти до його вибору з відповідальністю. Варильні поверхні бувають різних типів, з різними функціями і характеристиками. Далі ми поговоримо про основні критерії, які варто враховувати при виборі варильної поверхні. Ця стаття допоможе вам знайти ідеальний пристрій для вашої кухні.
У Музеї народної архiтектури та побуту iменi Климентiя Шептицького у Львовi вiдкриють етноцентр. Вiн буде розташований у примiщеннi на вулицi Дорошенка, 29.
Мойка высокого давления обеспечивает эффективный уход за автомобилем. Она экономит время и деньги, оптимизировано расходует воду, моющие средства и топливо. При малых затратах выдает практически профессиональный результат. 
В Дубаї вже є найвища будiвля у свiтi - Burj Khalifa. А зараз мiсто хоче побудувати найвищий житловий хмарочос. У будiвлi, яку зводять у районi Марiна, буде 122 поверхи та 251 ультра-розкiшна квартира.
Придбання квартири в новобудові – це завжди важливий крок, який вимагає ретельного підходу не тільки до вибору самої нерухомості, але й до подальшого її облаштування.
У мерiї вiдбулось перше засiдання робочої групи з питань збереження мозаїчних творiв на територiї Львова. Члени робочої групи: науковцi, митцi, iсторики, мистецтвознавцi, представники депутатського корпусу - обговорили питання щодо подальшої долi мозаїчного панно радянського перiоду, що на фасадi будинку на просп. Чорновола, 59.

Підпишіться на новини будівництва:

 

 

Вибір редакції: